You are currently viewing 🩸 День донора у Вишгородській центральній районній лікарні

🩸 День донора у Вишгородській центральній районній лікарні

25 червня у Вишгородській центральній районній лікарні відбувся День донора. Цього дня небайдужі жителі громади та медичні працівники об’єдналися заради спільної мети – допомогти тим, хто потребує донорської крові.

На пункт з’явилось 64 добровольці, через операційну пройшов 61, заготовлено 60,5 л. компонентів крові.

Кожна донація – це шанс на життя для пацієнтів, які проходять складне лікування, потребують невідкладної допомоги або відновлюються після важких травм. Саме завдяки донорам лікарі можуть щодня рятувати людські життя.

💙💛 Щиро дякуємо кожному, хто цього дня став донором. Ваша небайдужість, відповідальність і готовність допомогти – безцінні.

Разом ми доводимо, що навіть один добрий вчинок може врятувати чиєсь життя.

Джерело: https://is.gd/Lp4pr0